RETO SLIMĪBU SEKCIJA 

RSU konferencē "KNOWLEDGE FOR USE IN PRACTICE"

2019.gada 3.aprīlis - RSU Aula 

REĢISTRĒTIES KONFERENCES APMEKLĒJUMAM

Aizpildot reģistrācijas formu un nosūtot datus, Jūs piekrītat Jūsu norādīto datu apstrādei. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt dalībnieku reģistrāciju, reģistrētajiem dalībniekiem, kuriem nav RSU darbinieka karte - izgatavot elektroniskās dalībnieku kartes, un pēc konferences apmeklēšanas dalībniekiem izsūtīt dalību apliecinošus sertifikātus uz norādīto e-pasta adresi. 

Ja esat jau iepriekš reģistrējies šai konferencei izmantojot RSU reģistrāciju un Jums jau ir izveidots konferences dalībnieka profils, papildus reģistrācija šajā lapā nav nepieciešama.  


*

*

*

*

***

* Man ir RSU Darbinieka karte - Dalībnieku elektroniska reģistrācija tiks veikta izmantojot RSU darbinieka karti vai speciāli izgatavotu konferences dalībnieka elektronisko karti. Ja jums jau ir RSU darbinieka elektroniskā karte, tad Jums nav nepieciešams speciāli veidot otru karti konferencei un plānot savu laiku šīs kartes izņemšanai pirms konferences. 

Ja trīs dienu laikā pēc reģistrācijas, Jūs nesaņemiet reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu, iespējams ir notikusi kāda tehniska kļūda un lūdzam sazināties ar mums - rakstot uz e-pastu: lvrssa@gmail.com 

Veicot reģistrāciju šajā formā, Jūsu dati līdz konferencei tiks uzkrāti RSSA un apkopotā veidā nodoti RSU, pēc konferences norises RSSA rīcībā esošie dalībnieku reģistrācijas dati tiks dzēsti un netiks apstrādāti citiem mērķiem. Ja nevēlaties, ka Jūsu dati tiek uzkrāti RSSA un nodoti RSU, bet vēlaties reģistrēties konferences apmeklējumam - Jums ir iespēja reģistrēties RSU konferences lapā, kas pieejama šeit: RSU Research Week 2019 Registration


 .